Gyümölcsoltó Boldogasszony napi rendezvény Viszákon

2019. április 01., 10:26

Iskolánk ismét meghívást kapott Szarvas József színművésztől Gyümölcsoltó Boldogasszony napja alkalmából megrendezésre kerülő programokra. Kovács Gyula erdész, pomológus segítségével a gyerekek gyümölcsfákat olthattak. A diákok ezeket az oltványokat hazavihették, s elültethették az őshonos alma-és körtefákat. Amíg  Kovács Gyula a felé záporozó kérdések közepette szakszerű faoltásra tanította tanulóinkat, addig Kocsis Bálint séf különlegesen ízesítésű  ételeket készített a meghívottak számára. Ebéd után a Kolompos zenekar előadásának nemcsak  megtekintői, de részesei is lehettek tanulóink. Gyönyörű, élményekben gazdag napot tölthettünk Viszákon, köszönet érte Szarvas Józsefnek és feleségének.

 

Gyümölcsoltó Boldogasszony napi rendezvény Viszákon