Az utolsó tanítási nap

2019. december 22., 13:22

A Művelődési Házban került sor a karácsonyi műsorra, ami nagy sikert aratott. A táncosok is kitettek magukért, fergetegesen táncoltak. Iskolánk énekkara, az előadott versek, a színdarab, a tánc mind-mind közelebb hozták hozzánk a karácsonyt. Köszönjük kollégáink és a gyerekek lelkes munkáját!

December 20-án, pénteken volt az utolsó tanítási nap ebben a naptári évben. A nap folyamán kerültek kiosztásra a pécsi Cserepka János Baptista Általános Iskola által készített cipősdobozok is. A pécsi iskola úgy döntött, hogy minden alsós diákunk részére készít ajándékcsomagot, melyet el is szállítottak iskolánkba. De kaptak ajándékot felsőseink is. A cípősdoboznyi ajándékot a reggeli gyertyagyújtás után vehették át alsós diákjaink.
Az alsós és az 5. osztályos gyerekek a Baptista Szeretetszolgálat jóvoltából egy-egy doboz Legót is kaptak ajándékba.  Köszönjük a nagylelkű felajánlásokat!