A 2019/2020-as tanév

1.a osztály

Osztályfőnök: Feketéné Varga Ildikó

 

  1. Baranyai Iza
  2. Csapó Emília
  3. Gelencsér Dániel Zsolt
  4. Heiter Krisztián
  5. Horváth Hanna
  6. Jankovics Mercédesz
  7. Kántor Bertalan Attila
  8. Kiss Noel
  9. Klózer Rebeka Katalin
  10. Nagy Boglárka
  11. Nemes Zoltán Gyula
  12. Pinke Dénes
  13. Rabi Luca
  14. Scherer Ödön
  15. Schultz Patrícia Cintia
  16. Szabó Adrienn
  17. Szabó Máté
  18. Tóth Jázmin Zsuzsanna
  19. Vámosi Dávid
  20. Varga Luca
  21. Vertig Eliza                                                         

1.b osztály

Osztályfőnök: Fehér Zsuzsanna

 

  1. Baranyai Máté
  2. Besze Márton János
  3. Bézsenyi Bálint
  4. Csizmadia Sebestyén
  5. Csörgei Ákos Bence
  6. Demeter Noémi
  7. Dvéri Dániel
  8. Fischer Emma
  9. Gergely Dávid
  10. Győri Adrienn
  11. Hack-Bokros Borka
  12. Horváth Gréta
  13. Kauth Boglárka
  14. Kovács Emmaróza
  15. Nyikos Fanni
  16. Nyilas Magor
  17. Pap Kornél
  18. Pintér Anna
  19. Várszegi Zalán Levente
  20. Vas Sztella Auróra
  21. Zsolnai Zora Kata                                                


A jelenlegi osztályok:

1.a osztály

Of.: Buzáné Penzer Anita

Buza Anna Zselyke, Csanádi Péter, Csizmadia Dorina, Farkas Kristóf, Fehér Armand Olivér, Felföldi Dorina, Götli Milán, Kauth Kende, Király Liliána Emma, Lamszider Kíra, Molnár Csenge, Nagyfejű József, Németh Noel, Oláh Daniella, Polgár Csaba József, Sándor Botond, Szomor Márk, Vágó Vivien.

1.b osztály

Of.: Szigeti Judit

Ábrahám Dániel, Amrein István, Babay Barnabás, Bödő Blanka, Führpasz Veronika Lilla, Kiss Csenge, Kurai Bálint, Milák Kristóf, Molnár Evelin Luca, Panmerr Zalán Attila, Pinke Dorina Csenge, Pintér Noel, Rácz Gergő Bence, Renczes Dorina, Újfalusi Barbara, Ványi Huba.

2.a osztály

Of.: Lippainé Bihercz Ildikó

Balázs Noémi, Boér Benjamin Dominik, Csizmadia Zsombor, Gelencsér Dávid Bence, Horváth Lajos Kevin, Juhász-Dala Nóra Valéria, Kubicza Péter, Lakatos Krisztina Lolita, Milák Márk, Oláh Amarilla Csenge, Sebők Nóra, Szabó Bianka, Szalay Gréta, Táczi Lajos Szilárd, Tömör Dávid, Tury-Nagy Bercel, Vas Aurél, Záha Liliána Zara.

2.b osztály

Of.: Kovács Marianna

Berki Botond, Drapos Lilla Dominika, Jakab Máté, Keszei Zétény Dominik, Lóránt Mirella, Málits Fanni, Pálinkás Zalán, Penzer Anna, Rujsz Dominika, Rujsz Georgina, Schweighardt Vanda, Sebestyén Lara, Tóth Krisztina, Varga Laura, Várszegi Zoltán Bendegúz, Werner Hanna Nóra, Závotka Áron Csongor, Zsoldos Alexa.

3.a osztály

Of.: Sajtos József Tiborné

Alföldi Anna, Babay Gréta, Balassa Dorina Bianka, Balázs Benjamin, Bognár Anna Eleonóra,  Cseh-Bognár Dorina Kitti, Hack-Bokros Botond, Kaiser Patrik Pál, Lendvai Alex, Nagy Csenge Kriszta, Pálfi Dominik, Palló Katalin, Pátkai Gréta, Pintér Szabolcs, Schweighardt Hanna, Szabó Petra Zsófia, Szendrey Virág Vivien, Tamton Levente, Vígh Izabell, Závotka Vanessza, Zsilovics Korinna.

3.b osztály

Of.: Bakos Ilona

Biál Zétény Csaba, Bognár Petra Sára, Csonka Zsófia Csenge, Dobronyi Zsófi, Erdélyi Alex Ferenc, Farsang Áron, Halmi Kitti, Imre Bettina, Juhász Karina, Kertai Kristóf, Kovács Dávid, Lakatos Olívia, Lautner Kitti, Minárik Dorina, Németh Áron Zoltán, Pribék Barbara, Rujsz Ivett, Sárfi Adelmár László, Szaniszló Marcell, Tury-Nagy Csenge, Vida Bence József.

4.a osztály

Of.: Feketéné Varga Ildikó

Bozai Gabriella, Csapó Levente, Csizmadia Mirella, Farkas Helga, Füle Maja, Gulyás Csaba Zalán, Heiter Lotti, Kardos Melinda Petra, Korponai Ábel, Kotulák Botond Előd, Lengyel Mira, Madarász Sára, Majdán Zsolt, Molnár Márk Antal, Menyhárt Kinga Noémi, Menyhárt Kristóf Noel, Nagy Loretta Nikol, Németh Dávid, Pinke Anna, Raffer Dominik Imre, Sándor Luca, Somogyi Réka, Szalay-Dunai Márk, Takács Patrik, Vámosi Gergő.

4.b osztály

Of.: Fehér Zsuzsanna

Benczik Kamilla, Csikesz Ádám Zoltán, Dömötör Lilla, Grigoliát Sándor Erik, Gyenge Laura, Héger Jázmin Vivien, Hepp Noel Benjamin, Hornyák Károly, Kálmán Balázs, Kálmán Flóra, Keresztény Bendegúz, Láng Olivér, Lóránt Máté Dávid, Nemes Kíra, Németh Gyula, Nyilas Hunor, Pinke Kornélia Edina, Polgár Laura Kíra, Sárfi Ciprián Gábriell, Sipák Laura Nóra, Szabó Dominika, Tarnai Eszter Éva, Vörös Nóra.

5. osztály

Of.: Mogyorósi Gyöngyi

Abineri Ákos Dániel, Bartos Luca, Besze Liliána Hanna, Bognár Barbara Gréta, Bóza Lili Vanessza, Csikós Dominik Bence, Denkovics Attila, Farkas Maja, Gaskó Kitti, Götli Zsombor, Kotymán Száva Brigitta, Kovács László, Lengyel Kristóf Dániel, Martin Barnabás, Márton Áron Levente, Nagy Róbert, Németh Vivien, Pátkai Zsombor, Pénzes László, Raffael Petra, Raffael Bonifác Rajmund, Sebők Gergely Mihály, Somogyi Alíz, Szentes Dániel, Szűcs Judit, Tóth Gabriella, Vass Péter, Werner Ádám Viktor, Zsoldos Krisztián Zoltán, Zsolnai Patrícia.

6. a osztály

Of.: Kis József Ferencné

Ábrahám Arnold István, Bakó Benjamin, Bakó Rebeka, Bogdán Imre, Bokros Vivien, Bozsik Lázár, Csanádi Gréta, Dózsa Rebeka, Dömötör Gergely, Hamburger Péter Dominik, Imre Eszter, Imre Márk, Károly Erik, Kertai Kevin, Kocsis Gréta Sára, Kovács Marcell Dominik, Kovács Richárd, Major Anita, Nagybaczoni-Keresztes Mercédesz, Németh Boglárka, Pánczél Zalán, Patányi Marcell, Rauf Ella, Rujsz Gábor, Sipák Dávid, Somogyi Richárd Csaba, Szalay Tímea, Tízer Kíra, Varga Alexandra, Veress Botond, Závotka Patrik Zoltán.

6. b osztály

Of.: Biróné Berki Ilona

Buza István, Csörgei Lara Fanni, Deák Krisztián, Dvéri Diána, Ecsédi Kiara Irén, Fehér Barnabás László, Felföldi Lili Dorka, Fellner Zsombor, Győri Zsófia, Horváth Hanna, Juhász Bianka, Kálmán Kristóf, Kotulák István Álmos, Kuti József, Kü Dániel, Lopert Roland, Megyes Dominik József, Nagy Attila, Németh Aurél, Németh Viktória Dzsenifer, Rujsz Alex, Sági Martin, Sipák Martin Attila, Somogyi Virág, Szabó Eszter Napsugár, Tóth Karolina Lili, Újfalusi Zsanett, Vámosi Bence, Vass Nóra, Vass Zsolt, Vidovics Jázmin Brigitta.

7.a osztály

Of.: Sajtos József Tibor

Buza Júlia, Faddi Blanka Dóra, Hallósy Botond Péter, Hekkel Dóra, Hippeller Panna, Hornyák Tibor, Horváth Anna Ibolya, Horváth Kata, Horváth Nóra, Kovács Norbert, Kulacs Marianna, Kustán Kata, Lendvai Nóra, Németh Petra, Pinke Lilla, Rácz Péter, Róth Ábel, Szalai Kíra Leila, Szerepi Viktória Katalin, Szurovcsják Emese, Varga István, Vidovics Zoltán Domokos, Zsetnyai Balázs István.

7. b osztály

 Of.: Demeter Marianna

Ács Noémi, Bakulár Gergő Péter, Bayer Máté, Dézsi Napsugár, Dimovics Róbert Armandó, Farkas Zsolt, Fekete Nóra, Götli Gergő, Karner Orsolya Veronika, Kohl Gergő, Klézli Erika, Madarász Zsófia, Menyhárt Szilvia, Nyári Mirella, Pálinkás Dorina, Petrény Gergő, Pintér Máté, Polgár Fanni Csenge, Rétfalvi Norina, Rujsz Szonja, Szikszay Viktória Kármen, Szűcs Edit Klaudia.

8.a osztály

Of.: Karkóné Lukácsy Marianna

Berei Angelika Zsuzsanna, Csomor-Németh Lili, Halasi Adrienn, Hanzli Dominik, Kállai Márk, Károlyi Napsugár, Kovács Natália Leila, Major Alexandra, Menyhárt Zoé Kitti, Nagy Enikő, Patányi Flórián, Paudits Virág Kata, Péli Csaba, Rauf György, Sándor Mátyás Zoltán, Szücs Zsolt, Takács Richárd, Tóth Boglárka Judit, Tury-Nagy Levente, Varga Zalán.

8.b osztály

Of.: Stanicsek Szilvia

Boda Ninetta, Bodó Mirjam, Botos Márk, Cicinger Zoé Nikolett, Csanádi Richárd, Dvéri Zsófia, Horváth Bence Bálint, Horváth Zsolt, Kalger Noémi Alexa, Katona Tamás, Kiss Kristóf, Láng Aurél, Molnár Zsolt, Németh Bence Zsolt, Németh Zsófia, Pribék Natália Ibolya, Szabó Máté Dániel, Táczi Szabolcs, Tauz Anna, Tóth Bence Csaba, Vachler Barnabás.

 

Fotók: info@csutafoto.hu