2018.08.31. tanévnyitó ünnepély 
2018.09.03. első tanítási nap 
2018.09.04. 1. osztályosok szülői értekezlete 
2018.09.17. szülői értekezlet 
2018.09.28. magyar népmese napja - bemutató 
2018.10.05. megemlékezés (Aradi vértanúk) 
2018.10.6-7. madarász hétvége 
2018.10.15. őszi nevelési értekezlet 
2018.10.17-18. papírgyűjtés 
2018.10.19. megemlékezés, nemzeti ünnep 
2018.10.25. méz nap 
2018.10.26. megemlékezés a Reformáció napjáról 
2018.10.28. Pelikán-kupa 
2018.10.29-31.őszi szünet 
2018.11.06. Egészség-nap 
2018.11.06. munkaértekezlet 
2018.11.07. Határtalan...  

 

2019.02.07. Dr Antal Mónika ifjúsági szakjogász előadása 5.-6. évf.

2019. 02 07. és 13. Diákolimpia – körzeti döntő / fiú /

2019.02.08. Dr Antal Mónika ifjúsági szakjogász előadása 7. évf.

2019.02.12. CSIGA-BIGA TANODA / - óvoda- iskola átmenetet segítő programsorozat /

2019.02.15. Alsós farsang

2019.02.22. Felsős farsang

2018.02.15. 2019.02.18. Tanulói jelentkezési lapok továbbítása a középfokú iskoláknak és az Oktatási Hivatalnak

2019.02.18. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz, földtan verseny iskolai forduló

2019.02.18. 2019.03.14. Szóbeli meghallgatások az általános középfokú felvételi eljárás keretében

2019-02.18. Bella István szavalóverseny

2019.02.20. MaTalent 4 Matematikai tehetségazonosítás, 4. évfolyam

2019.02.21. Területi diákolimpiai döntő

2019.02.23. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny iskolai forduló

2019.02.23. vagy 24. Szivacskézilabda / lány /

2019.02.26. Tehetségpont akkreditáció

2019.03.05. PET tanácsadás

2019.03.04. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny iskolai fordulója

2019.03.06. Versmondó verseny, alsó tagozat

2019.03.08. J-Ly verseny, 2. évfolyam

2019.03.12. Juhász Viktória operaénekes zenei utazása

2019.03.14. Iskolai ünnepség

2018.03.15. Községi ünnep

2019.03.18. 2019.03.18. A középfokú iskola nyilvánosságra hozza a jelentkezők felvételi jegyzékét

2019.03.18. 2019.03.22. A tanulói adatlapok módosításának lehetősége az általános iskolában

2019.03.18. Petőfibánya szavalóverseny

2019.03.20. SNI- BTMN, „Észforgató” verseny

2019.03.20. Inklúziós Fórum

2019.03.21. Amatör felkészülési verseny, tollaslabda

2019.03.21. Színház / Székesfehérvár – alsó tagozat /

2019.03.22 2019.03.23. Gyöngyhalász

2019.03.25. 2019.03.25. A módosító tanulói adatlap elküldése az Oktatási Hivatalnak

2019.03.25. 2019.03.29. Andok-hét

2019.03.30. AMAPED szavalóverseny

2019.03.29. Alsós műhely - Zöldliget Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Ált. Iskola és Gimnázium

2019.03.29. 2019.03.31. Országos tollaslabda diákolimpiai döntő