Pedagógusok névsora

Munkakör

Bakos Ilona

Osztály tanító, fejlesztő pedagógus

Biróné Berki Ilona

Felsős igazgató helyettes / Történelem

Bondor Vince

Tanulószoba, testnevelés

Ipacs László

Fizika

Bozai Erika

Napközis nevelő, rajz

Bubálik László Ferencné

Fejlesztő pedagógus

Buzáné Penzer Anita

Osztály tanító, Bibliaismeret

Demeter Marianna

Magyar nyelv és irodalom, Technika, Könyvtár

Dravecz Dávid

Testnevelés

Fehér Zsuzsanna

Osztály tanító

Feketéné Varga Ildikó

Osztály tanító

Fodor Ágnes

Német nyelv, angol nyelv, technika, tanulószoba

Galamb Edit

Gyógypedagógus

Gelencsérné Nagy Brigitta

Informatika, matematika

Hack-Bokros Andrea

Német nyelv, fejlesztő pedagógus

Horváth Katalin

Napközis nevelő

Karkóné Lukácsy Marianna

Testnevelés, rajz, földrajz,-kézműves, tollaslabda

Kertész Andrea

Német nyelv

Kis József Ferencné

Testnevelés, angol nyelv

Kovács Marianna

Osztály tanító

Kovácsné Fett Ágnes

Német nyelv, matematika

Kustán Karolina

Angol nyelv, napközis nevelő

Kustán Lászlóné

Napközis nevelő, testnevelés

Lippainé Bihercz Ildikó

Osztály tanító

Mogyorósi Gyöngyi

Ének, Művészeti tagozat vezetője

Nagy Imola

Ének, Citera oktató

Nagy-Szabó Levente

Testnevelés, tollaslabda

Oláhné Wollein Erika

Biológia, kémia, földrajz, természetismeret

Sajtos József Tibor

Igazgató, földrajz

Sajtos József Tiborné

Osztály tanító

Stanicsek Szilvia

Magyar nyelv és irodalom, Történelem, Hon-és népismeret-Dráma,színjátszó

Szabó Anna

Alsós igazgató helyettes, matematika

Szászi Béláné

Magyar nyelv és irodalom, Történelem, Gyermekvédelem

Maksai Klaudia Kitti

Osztály tanító

   

Technikai dolgozók 

Munkakör

Baranyai Sándorné

Takarító

Bogdán-Kálmán Kornélia

Pedagógiai aszisztens

Csikós József

Karbantartó

Finta Ferencné

Takarító

Horváth Zoltán

Udvaros

Petrovics Józsefné

Portás

Preszter Áron

Rendszergazda

Szabó Zsuzsanna

Gazdasági ügyintéző

Szaniszló Eszter

Iskolatitkár

Veress Miklósné

Gazdasági ügyintéző, adatvédelmi tisztségviselő

   

Művészeti oktatók

Munkakör

Izinger Attila

Zongora

Marton János

Néptánc oktató

Németh Miklós

Gitár

Ujfalusi Péter

Trombita, furulya

Wasztl János Pál

Szolfézs