Június 19-én elérkezett a búcsú pillanata: 43 végzős diákunk indult el egy új, izgalmas úton a középiskola felé.
Az iskola minden dolgozója nevében köszönöm a bizalmat, az együttműködést és a közösen megélt sikereket!
A tanév során számos tanulónk bizonyította, hogy szorgalommal, kitartással és felelősségteljes munkával szép eredmények érhetők el.
Június 17-én ismét megtelt élettel és izgalommal Művelődési Ház színpada az évadzáró színházi gáláján.
Elérkezett az utolsó tanítási nap! Az osztálytermekben megjelent a várva várt felirat: VAKÁCIÓ!
Az idei tanév zárásaként ismét vendégül láthattuk Szabó Balázs gospel zenészt, aki nálunk tartotta 12 éves SULI-TURNÉ iskolai koncertsorozatának utolsó állomását.
Nagy örömünkre ma ismét ellátogatott iskolánkba Gáspár Botond baptista lelkipásztor, aki immár második alkalommal kápráztatta el diákjainkat fantasztikus kosárlabda-bemutatójával.
Megérkeztek a várva várt vizsgaeredmények a Budapesti Goethe-Intézetből.
Ezen az OB-én induló versenyzőinknek nem volt könnyű dolguk.