Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Híreink: Sport

2022. 01. 18. 09:41     |

Gyarapodott Pinke Anna éremgyűjteménye

2022. január 15-én, Cegléden rendezték meg az Életmód Kupát. A versenyre az ország minden tájáról érkeztek versenyzők.

Bővebben ...
2021. 06. 17. 10:29     |

Bronzérmes magyar bajnokok

Bár a vírus sok mindent felborított, s a nyugodt felkészülésünket is akadályozta, de amint lehetőséget kaptak a leigazolt tollaslabda versenyzőink, keményen dolgoztak, s versenyeztek.

2020. 10. 15. 13:30     |

Családias kéktúra, több száz útitárssal

Október 10-én az átlagosnál is többen húztak bakancsot, túracipőt, s vágtak neki a kissé hűvös reggelen a jelzett turistautaknak. Látványos volt a nyüzsgés az Országos Kéktúrán is, hiszen arra a napra hirdette meg a Magyar Természetjáró Szövetség „A Kéktúrázás Napja” elnevezésű programját. De mi is ez a program?

2020. 10. 01. 11:52     |

Ceglédi sikerek tollaslabdában

Minap Cegléden voltunk versenyen. A Pelikán DSE tollaslabdázói ismét szaporították az éremgyűjteményüket.

2020. 09. 07. 22:28     |

Újabb tollaslabda sikerek!

Ismét van miért gratulálnunk ifjú sportolóinknak.

2020. 01. 09. 14:16     |

Pinke Anna és a többiek nagy küzdelme

A tollaslabdások az új évet Seregélyesen egy A kategóriás szövetségi versennyel indították.

2019. 12. 04. 20:09     |

Pinke Lilla a világbajnokság legeredményesebb versenyzője volt!

November utolsó napjaiban Szigetszentmiklóson rendezték meg a kempósok korosztályos világbajnokságát, ahol a sokszoros világbajnok Pinke Lilla, a Seregélyesi Baptista Általános Iskola nyolcadik osztályos tanulója ismét hatalmas bravúrt hajtott végre.

2019. 12. 04. 17:46     |

Hajrá seregélyesi tollasozók!

Iskolánk tollasozói ismét nagyszerű eredményeket értek el válogatott szinten is a nemzetközi mezőnyben.

2019. 11. 26. 10:39     |

Tollaslabda eredmények Hajdúszoboszlóról

Hajdúszoboszlón a Magyar Tollaslabda Szövetség U-17-es ranglistaversenyén Szalai Kíra és Kustán Kata párosban 1. helyen végeztek. Az U-13-as mezőnyben egyéniben Pinke Anna 2. helyezett lett, míg Gyenge Laura, Annától kikapva bronzérmes lett. Gratulálunk a szép eredményekhez!

2019. 10. 10. 15:37     |

Lehengerlően játszottak a seregélyesi lányok

A Magyar Tollaslabda Szövetség „A” kategóriás versenyt rendezett Budapesten Pesti Sport Kupa elnevezéssel a Katonai Akadémia területén.

2019. 04. 19. 20:24

Pinke Lilla, a harcos lány

Újabb remek eredményeket ért el a seregélyesi diáklány a portugáliai kempo világbajnokságon.