Június 19-én elérkezett a búcsú pillanata: 43 végzős diákunk indult el egy új, izgalmas úton a középiskola felé. Büszkén engedjük őket tovább, és kívánjuk, hogy kíváncsiságuk, kitartásuk és lelkesedésük végigkísérje őket az előttük álló úton. Sok sikert kívánunk nekik!