Egy újabb tanév végére értünk. Az iskola minden dolgozója nevében köszönöm a bizalmat, az együttműködést és a közösen megélt sikereket.
Kívánom, hogy a nyár hozzon sok pihenést, feltöltődést, vidám pillanatot és felejthetetlen élményeket mindenkinek!
Találkozzunk ősszel újult erővel!
Szép nyarat kívánok!
Sajtos József
főigazgató
