Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Itt járt a Mikulás!

Valószínűleg sok jó kisgyerek jár iskolánkba! Ezt mi eddig is tudtuk, de ennek Lappföldig is híre ment! Ennek köszönhető, hogy a Télapó személyesen is ellátogatott hozzánk az aprónép nagy örömére. A gyerekek versekkel, énekekkel hálálták meg a Mikulás ajándékát, mely az esetek nagy részében nem érte meg a hazaszállítást. Ez nem is csoda, hiszen a gyerekek már alig várták az ajándékot.

A sok jó gyerekről az Önkormányzatnál is hallhattak, mivel Ők is felvették a kapcsolatot a Nagyszakállúval és rendeltek csomagot az alsós diákok részére! A gyerekek köszönik szépen, azt is elfogyasztották. Mivel a Mikulásnak sok dolga volt és még ezer helyre kellett mennie hó hiányában a fogatán, a felső tagozatra tanoncait küldte el, akik becsületesen helyt álltak, méltó módon látták el a rájuk bízott komoly feladatot.

Köszönjük a Mikulásnak és minden segítőjének, hogy csomagokkal megpakolva ellátogattak hozzánk! Télapó, jövőre is visszavárunk!

GALÉRIA