Üdvözöljük iskolánk weboldalán

A helyesírási verseny döntőjében

A XXIV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulójának eredménye:

A mi iskolánkból 4 fő hatodikos, 3 fő nyolcadikos diákunk jutott be. Összesen 61 fő / 32+29/ volt ezekből az évfolyamokból a Fejér megyei döntőben. Ez azt jelenti, hogy a versenyzők 11,2 %-a seregélyesi diák volt! A hatodikosok közül a legjobban Heiter Lotti / 6.a/ szerepelt /11./. Dicséret illeti Farkas Helgát,/ 6.a/ Gyenge Laurát,/ 6.b/ és Madarász Sárát / 6.a/ is. A nyolcadikosok közül Felföldi Lili /8.b/, / 9./ szerepelt a legjobban, Csanádi Grétát /8.a/, Rauf Ella Zorkát /8.a / pedig dicséret illeti a szép helytállásért.

Felkészítő tanáruk a hatodikosoknak Stanicsek Szilvia, a nyolcadikosoké Demeter Marianna tanárnő volt. Köszönjük lelkes, lelkiismeretes munkájukat.

Büszkék vagyunk mindannyiukra!

Szászi Béláné munkaközösség-vezető