Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Reguly Antal nyomában helyesírási verseny

A Föld napjához kapcsolódó helyesírási versenyünket a Reguly Antal nyomában földrajzi nevek helyesírási versenyt 4-6. évfolyamos diákok részvételével rendeztük iskolánkban. A versenyzők egy magyar utazó pályaképéhez kapcsolódó tollbamondást írtak le, majd földrajzi nevek helyesírásáról adtak számot egy feladatlap megoldásával. Iskolánk tanulói mellett érkeztek versenyzők a velencei Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnáziumból és a táci Gorsium Általános Iskolából.

Eredmények


4. évfolyam:

I. helyezett: Bödő Zsófia 4. a
II. Gulyás Dorottya Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium
III. helyezett: Nagybaczoni-Keresztes Balázs 4. b

 

5. évfolyam:

I. helyezett: Hack-Bokros Borka 5. b
II. helyezett: Horváth Gréta 5. b
III. helyezett: Pintér Anna 5. b


6. évfolyam:

I. helyezett: Felföldi Dorina 6. a
II. helyezett: Répási Luca 6. b
III. helyezett: Oláh-Molnár Gábor 6.a

Szeretettel gratulálunk az elért eredményekhez!

GALÉRIA