Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Országos bibliaismereti verseny

A kótaji István Király Baptista Általános Iskola évente megrendezi a baptista iskolák közötti országos bibliaismereti versenyt. Ezen örömmel vesznek részt a seregélyesi diákok is. Sajnos idén is elmaradt a személyes jelenléttel a döntő, de a 2020/2021-es tanévben levelező rendszerben tanulóink a döntő részesei lehettek. 

A másodikosok évfolyamán  hét osztály versengett ebből a seregélyesi csapat a harmadik helyezést érte el. A harmadikosok között kilenc induló csoportból, szoros küzdelemben a negyedik helyezést értük el. A negyedikesek a kiemelkedő második helyezést érték el hét induló csoport közül. Az ötödikesek feladatai nagyon nehezek voltak! A tizenkét csoportból a kilencedik helyen végeztünk. A hatodikosok is nagy küzdelemben érték el a negyedik helyezést a kilenc induló közül. A hetedikesek nyolc induló csapat közül az ötödik helyet érték el. A nyolcadikosok között is kemény küzdelem folyt a dobogóért de három és fél ponttal lecsúsztunk, így a negyedik helyezést értük el a nyolc induló csoportból.              Gratulálunk minden résztvevőnek! Köszönöm, köszönjük a munkájukat!

 

Kovács Dániel iskolalelkész 

 

Helyezettek:

BÁRÁNYKÁK   III.helyezés

Demeter Noémi

Fischer Emma

Hack- Bokros Borka

Pintér Anna 

Zsolnai Zora                     Felkészítő tanár: Buzáné Penzer Anita

 

DÁBRIEL  ANGYAL   II. helyezés

Penzer Anna

Schweighard Vanda

Tóth Krisztina

Varga Laura                    Felkészítő : Kovács Dániel

GALÉRIA