Bakos Ilona osztálytanító
Bondor Vince tanulószoba, technik
Bozai Erika osztálytanító
Bubálik László Ferencné napközis nevelő
Demeter Marianna felsős igazgatóhelyettes, magyar nyelv és irodalom
Dravecz Dávid testnevelés
Fehér Zsuzsanna osztálytanító
Feketéné Varga Ildikó osztálytanító
Fodor Ágnes német nyelv, angol nyelv
Füredi Zsuzsanna napközis nevelő
Galamb Edit gyógypedagógus
Gelencsérné Nagy Brigitta informatika, matematika
Gerstmár Csilla angol nyelv, német nyelv
Hack-Bokros Andrea német nyelv, fejlesztő pedagógus
Horváth Emília osztálytanító
Jónás Sándor történelem, hon- és népismeret
Karkóné Lukácsy Marianna testnevelés, rajz, természettudomány, kézműves, tollaslabda
Kertész Andrea német nyelv
Kovács Dániel iskolalelkész, bibliaismeret
Kovács Marianna osztálytanító
Kovács Viktória napközis nevelő, ének, testnevelés, gyermekvédelem
Kovácsné Fett Ágnes német nyelv, matematika
Kovácsné Oláh Krisztina matematika, technika
Kustán Karolina napközis nevelő, testnevelés
Kustán Lászlóné napközis nevelő, testnevelés
Lippainé Bihercz Ildikó osztálytanító
Luncz Flóra Fatime gyógypedagógus
Mogyorósi Gyöngyi művészeti tagozat vezetője, ének
Oláh-Molnár József napközis nevelő, ének, dráma
Oláhné Wollein Erika biológia, kémia, földrajz, természettudomány
Pesti János József fizika
Rapai Annabella magyar nyelv és irodalom, német nyelv, könyvtár
Sajtos József Tibor igazgató, földrajz
Sajtos József Tiborné osztálytanító
Soczó-Horváth Judit bibliaismeret, napközis nevelő
Stanicsek Szilvia magyar nyelv és irodalom, történelem
Szabó Anna alsós igazgatóhelyettes, matematika
Virág Orsolya osztálytanító
Technikai dolgozók
Sándorné Tenke Éva pedagógiai asszisztens
Horváth Anita pedagógiai asszisztens
Kis Tamás karbantartó
Molnár Antalné takarító
Németh Ágnes takarító
Somogyi Jánosné takarító
Szabó Józsefné takarító
Horváth Zoltán udvaros
Petrovics Józsefné portás
Preszter Áron rendszergazda
Szabó Zsuzsanna gazdasági ügyintéző
Szaniszló Eszter iskolatitkár
Veress Miklósné gazdasági ügyintéző
Művészeti oktatók
Izinger Attila zongora
Marton János néptánc oktató
Németh Miklós gitár
Acsai Gábor trombita
Wasztl János Pál szolfézs
Nagy Imola citera szakkör
Tárnok Ákos népi furulya szakkör
Dobozi Dezső dob szakkör