Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Pataki Ferenc fejszámoló verseny

Az idei tanévben is megrendezésre került a már hagyományosnak számító Pataki Ferenc fejszámoló verseny. A Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános Iskola egy lelkes tanára, Egri Ferenc évekkel ezelőtt kitalált egy olyan számítógépes programot, mellyel a gyerekek a fejszámolási készségüket fejleszthetik. A mai digitalizált világban igen fontos, hogy gondolkodásukat, számolási készségeiket így is fejlesszék a gyerekek. Iskolánkból évek óta vesznek részt tanulók ezen a vetélkedőn. Idén az ötödik évfolyamosok közül olyan sokan neveztek a versenyre, hogy iskolai döntőt is tartottunk. Ennek eredménye a következő lett:
I. Vámosi Dávid
II. Kántor Bertalan
III. Baranyai Iza
Mindegyikőjüknek gratulálunk. Az évfolyamot Vámosi Dávid képviseli a körzeti döntőn.