Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Köszönjük, Pista bácsi!

Iskolánk mindig is nagy gondot fordított külső és belső környezetének arculatára, esztétikus megjelenésére. E törekvésünk megvalósítását több helyi vállalkozó is segítette. Volt kollégánk, Cseh Gabriella hosszú évek óta támogató partnerünk, de ugyanez mondható el Vinkler Csabáról és feleségéről, Andiról is. Emberemlékezet óta e kört erősíti Heiter István is. Pista bácsi (de furcsa így leírni a nevét) rendszeresen szerepet vállalt iskolánk virágosításán túl a színjátszó csoport és a kéktúrás táborok támogatásában. Idén sem tett másként, de végül mégis…

Szokásához híven dolgozóival együtt idén is beültette csodaszép virágokkal virágágyásainkat. A virágok árát és a munkadíjat azonban most is egy az egyben visszajuttatta iskolánk részére. A támogatás felhasználására is adott némi iránymutatást. Teljesítményük, színvonalas munkájuk miatt szíve csücske (ezt régóta tudjuk róla) a dráma, színjátszó csoport. Nem meglepő tehát, ha támogatni szeretné Szarvas József Kossuth-díjas színművész által a saját portájára (Viszák) meghívott drámás csoport táborát. E mellett külön díjazta a legjobb teljesítményt nyújtó alsós és felső tagozatos diákunkat is. Így Varga Laura 4.b osztályos és Pinke Anna 6.a osztályos tanulónk is elismerésben részesült. Stanicsek Szilvia tanárnő, a dráma csoport vezetője pedig méltán vehette át a kimagasló teljesítményt nyújtó pedagógusnak járó jutalmat.

Pista bácsi, köszönjük!

 

                                                                      Sajtos József