Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Tárnok Ákos szakköri képzést indít

Tárnok Ákos ismert népzenész (Kákics, Los Andinos) 2021 januárjától oktatást vállal iskolánkban. Választható hangszer: hosszúfurulya (népi furulya). A képzés szakköri jelleggel történik, térítési díj nincs. Olyan 3-7. osztályos gyerekek jelentkezését várjuk, akik szeretik a zenét, a népzenét, szülei támogatják döntésében és az iskolai foglalkozáson túl vállalják az otthoni gyakorlást is. Összesen mintegy 7-8 fő képzésére lesz lehetőség. Túljelentkezés esetén a kiválasztás jogát (ének meghallgatás) fenntartjuk.

A képzést résztvevő gyerekek részére a saját furulya megvásárlási lehetőségét is biztosítjuk. A jelentkezést követően Tárnok Ákos szerzi be a hangszert, melynek ára, a tankönyvvel együtt 8.000.- Ft. (Ez akár karácsonyi ajándék is lehet.)

Jelentkezési határidő: 2020. december 17. csütörtök.

Jelentkezni írásban, az intézményvezetőnek címzett levélben Mozanaplón keresztül, vagy a seregelyes@baptistaoktats.hu iskolai e-mail címen lehet.

Reméljük, iskolánk tud élni e nem mindennapi lehetőséggel és összejön egy sikeres furulyás csapat.