Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Kedves Szülők, Gyerekek, Ismerősök, Ismeretlenek!

Ismét egy rendhagyó év vége felé közeledünk.
Az év vége a számadás ideje. Ekkor egy kicsit visszatekintünk a múló esztendőre, számba vesszük, mit tettünk, vagy mit nem tettünk meg. Ilyenkor általában a színpadra álltak művészetis diákjaink is és megmutatták mit tanultak, mit sajátítottak el mestereiktől. S tették mindezt társaik, a szülők, vagy éppen a falu közössége előtt. E rendhagyó évben erre sajnos nem volt lehetőségük, pedig serényen tették a dolgukat idén is. Azért, hogy erről ne maradjon le senki, két tételben közzé tesszük munkájuk eredményét.
Most, karácsony előtt a népi furulyások, a népi énekesek és a citerások karácsonyi összeállítását mutatjuk be, majd az erősen megfiatalodott dráma tanszak előadását láthatják. Januárban a zenészek és a képzőművész palánták műsorát, alkotásait tesszük közkinccsé.
 
Áldott karácsonyt, boldog új esztendőt kívánunk!
 
Seregélyesi Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola diákjai, dolgozói